Wauw Logo Wauw Logo

Vacature: Begeleider Logeeropvang

facebook 4
Bij Wauw speciaal voor jou krijg je de unieke kans om deel uit te maken van ons team dat met veel toewijding ook logeeropvang verzorgt voor kinderen en jongeren tussen 4 en 18 jaar met een hulpvraag. Onze missie is het bieden van een veilige en stimulerende omgeving waarin elk kind kan groeien.

 Als begeleider logeeropvang ben je verantwoordelijk voor het creëren van een warme, veilige en gezellige sfeer voor de logeerkinderen. Je organiseert belevingsgerichte activiteiten zoals knutselen, wandelen, muziek maken of zwemmen. Je werkt in dagdiensten of diensten van 24 uur, afhankelijk van jouw voorkeur en mogelijkheden. In overleg stellen we een rooster op dat bij jou past.

Wij zoeken iemand met een afgeronde relevante MBO-opleiding, bijvoorbeeld in Pedagogiek, Social Work of Verpleegkunde, en ervaring met en affiniteit voor kinderen met een verstandelijke beperking, psychische en/of gedragsproblematiek. Je bent flexibel, enthousiast, zelfstandig en een teamplayer. Goede communicatieve vaardigheden zijn essentieel, en je bent beschikbaar in de weekenden en in het bezit van een rijbewijs.

Wat bieden wij? Een uitdagende en betekenisvolle functie binnen een enthousiast en professioneel team, ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en groei, en een salaris conform CAO Jeugdzorg.

Voor meer informatie bel naar 06 – 48 15 25 03. Wil je graag ons team komen versterken? Stuur dan je sollicitatie met CV naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We kijken uit naar je reactie!

  • Venray
  • Horst aan de Maas
  • Venlo
  • Peel & Maas
  • Beesel
  • Gennep
  • Bergen